W dniu 10.05.2026 r. gościliśmy z naszym stoiskiem informacyjnym podczas wydarzenia Święto Kwitnącej Jabłoni w Łącku.
Udział Stowarzyszenia LGD „Brama Beskidu” w wydarzeniu był świetną okazją do promocji skutecznych działań oraz przekazania mieszkańcom Gminy Łącko oraz turystom informacji na temat działań podjętych w perspektywie 2023-2027 na terenie LGD, jak również zapewnienie szerokiej akceptacji społecznej dla działań i kierunków rozwojowych, realizowanych przy pomocy Lokalnej Strategii Rozwoju.
Dziękujemy za spotkanie.


